Ubytování a strava

Informace pro uchazeče

Stravování

V areálu školy máme nejen vlastní školní jídelnu, ale také kantýnu. Ve školní jídelně se mohou stravovat nejen ubytovaní, ale i dojíždějící studenti. Školní jídelna poskytuje snídaně, svačiny, obědy a večeře.

Ceník jídelny

Jídlo
Cena
Snídaně a svačina
33 Kč
Oběd
35 Kč
Oběd – minutka
50 Kč
Večeře
35 Kč

Ve školní kantýně si můžeš koupit svačinu - nabízíme široký výběr pití, slaných i sladkých dobrot, čerstvého pečiva i rychlých jídel (párek v rohlíku, smaženky či sendviče).

Více o školní jídelně
Přihláška ke stravování

Ubytování

Pokud nejsi ze Světlé či blízkého okolí, ubytování ti poskytneme v domově mládeže, který se nachází přímo v areálu školy.

Domov mládeže nabízí veškeré vybavení pro pobyt, které můžeš potřebovat. Využít můžeš kuchyňku s ledničkou, sporákem, mikrovlnnou troubu s rychlovarnou konvicí, klubovny s televizí, hernu s kulečníkem a fotbálkem, stůl na stolní tenis, posilovnu, tělocvičnu.

Studenti ubytovaní na Domově mládeže mohou zdarma navštěvovat kroužky a volnočasové aktivity vedené vychovateli, např. posilování, fotbal, volejbal, aerobic, florbal, práci s počítači, vaření a pečení, výrobu drobných sezónních dekorací, turistiku apod. Ubytovaným nabízíme i možnost účastnit se jednorázových akcí konaných ve městě a jeho okolí.

Ubytování stojí 990 Kč za lůžko za měsíc a platí od neděle 18 h. do pátku 14 h. K ubytování je nutné si koupit také stravování - standardně nabízíme polopenzi (cena za měsíc se vším všudy je v této variantě maximálně 3000 Kč), ale můžeš využít také plnou penzi včetně svačin a oběda.

Kontakt

Mgr. Adéla Šenková
vedoucí Domova mládeže
senkova@akademie-svetla.cz
+420 604 703 320

Více o Domově mládeže
Kritéria přijetí na DM

Chceš si školu prohlédnout na vlastní oči?

Přijď na den otevřených dveří!

Zjisti termíny