Publikováno:

23.09.2014 13:04
Poslední úprava:

před 10 lety

Dne 18. 9. 2014 se na atletickém oválu ZŠ Komenského ve Světlé nad Sázavou konal za krásného počasí již 33. ročník atletického poháru Corny. Závodu se zúčastnilo pět středních škol z okresu Havlíčkův Brod. Soutěžilo se v kategoriích chlapců a dívek ve třech běžeckých disciplínách (chlapci 100m, 400m a 1500m, dívky 60m, 200m a 800m) a třech technických disciplínách (vrh koulí, skok daleký a skok vysoký). Obě kategorie na závěr čekala tzv. švédská štafeta 100m, 200m, 300m a 400m.

Naše děvčata se prezentovala velice kvalitními výkony a obsadila celkově krásné 3. místo pouze s minimálním rozdílem na celkového vítěze, kterým byla děvčata z Gymnázia Chotěboř. Pochvalu zaslouží zejména Hana Klepetková, studentka II.SV, která celkově vyhrála běh na 60m a Kristýna Jůzlová, žákyně IV.G, která předvedla nejdelší výkon ve vrhu koulí.