Publikováno:

16.10.2009 08:48
Poslední úprava:

před 15 lety

Corny středoškolský pohár v atletice už sice skončil, ale i tak na naší škole zůstane na tuto akci vzpomínka. A to především díky týmu děvčat, který se ve složení Hana Ptáčníková, Michaela Karafiátová, Kateřina Brabcová, Iveta Vaněčková z I. G, Linda Vrátná, Marcela Pincová z II. G, Michaela Poláková z III. G, Anna Chládová, Eliška Málková z IV. G, Monika Dalecká z II. A a Petra Staňková z III. V postaral o zatím největší úspěch atletiky na naší škole.

V okresním kole, které se konalo 22.9.2009 na hřišti ZŠ Komenského ve Světlé nad Sázavou šel tým za jediným cílem – VYHRÁT! Pomohlo k tomu i šest ze sedmi možných vítězství v jednotlivých disciplínách. Sprinty na 60 a 200 metrů vyhrála Hana Ptáčníková, technické disciplíny ovládla Linda Vrátná a to 1. místem ve skoku vysokém a 3. místem ve skoku dalekém. Skok daleký vyhrála Michaela Poláková, která vyhrála i vrh koulí. Vítězstvím naší školy skončila i štafeta ve složení Vrátná, Chládová, Ptáčníková a Poláková. Toto vše a další dílčí umístění se podepsaly pod vítězstvím našich děvčat v okresním kole, které znamenalo postup do krajského kola.

To se konalo 1.10.2009 v Jihlavě a i v něm se naše děvčata neztratila. Sprinty opět ovládla Hana Ptáčníková a to na 60 i 200 metrů. Vrh koulí se stal kořistí Michaely Polákové. A štafeta ve stejném složení skončila na 3. místě. Celkové umístění bylo též 3. místo. V celorepublikovém měřítku se naše škola počtem bodů dostala na 36. místo z více než 120 škol, které se Corny poháru v atletice zúčastnily.